Проведено міжнародний семінар в режимі дистанційній відеоконференції на тему

"Перспективи розвитку регіонального виробництва і використання біологічних засобів захисту рослин від шкідників і хвороб"

    Згідно затвердженого плану була проведена міжнародна конференція в дистанційному режимі відеоконференції за допомогою програмного веб додатки Google Meet. 08.09 організатори заходу провели тестові підключення спільно з зареєстрованими учасниками. Не дивлячись на виниклі труднощі зі зв'язком перевірка і оцінка якості передачі відео і звуку, консультації і підготовка до демонстрацій презентацій успішно проведені з більшістю доповідачів.

    10 Сентября о 10:00 відповідальні за заходи доповіли про готовність і почалася трансляція вступного слова директора ІТІ "Біотехніка" Крутякова Валентини Іванівни.

    В процесі проведення були внесені деякі зміни в порядок доповідей, але в цілому структура заходи не змінилася. Зустріч тривала два дні, як і заплановано. Практично всі учасники протягом усього часу семінару були на зв'язку. Незважаючи на хвилювання багатьох доповідачів, що свідчить про необхідність частіше "зустрічатися", всі доповіді пройшли на належному рівні, трансляція звуку, зображення з веб камер і презентацій були з достатньою якістю.

    Після кожного виступу учасники семінару задавали доповідачам питання, деякі з них обговорювалися. В цілому дистанційна зустріч пройшла активно, інтерес спостерігався як в залі організаторів проведення заходу, так і серед он-лайн учасників.