Участь у організації і проведенні науково-практичної конференції «Наукові підходи до формування технологій вирощування сільськогосподарських культур в умовах змін клімату та воєнних дій»

 

 

       ІТІ «Біотехніка» НААН спільно з Інститутом кліматично орієнтованого сільського господарства НААН, Одеським державним аграрним університетом та іншими установами прийняв участь у організації і проведенні науково-практичної конференції «Наукові підходи до формування технологій вирощування сільськогосподарських культур в умовах змін клімату та воєнних дій».

 

       На пленарному засіданні із доповіддю «Актуальні мікробні препарати для захисту та підвищення продуктивності сільськогосподарських культур» виступила завідувачка науково-дослідного відділу інституту д-р хім. наук, проф. Олена НІКІПЕЛОВА. До публікації у науково-практичних рекомендаціях, сформованих за результатами конференції, провідними науковцями інституту було підготовлено і подано два розділи, що стосуються захисту сільгоспкультур від хвороб і шкідників із застосуванням найбільш актуальних в умовах 2023 року мікробіологічних і ентомологічних препаратів.